Navigace

Obsah

Jarní prázdniny na Hochfichtu

Typ: ostatní
Ve spolupráci s obcí Putim Vám nabízím zájezd spojený s výukou lyžování. Zájezd je určen dětem, dospělým, ale i celým rodinám.

Termín zájezdu: 4.3 – 8.3.2019

Cena zájezdu obsahuje: dopravu autobusem po celý týden, 4x nocleh v hotelu s polopenzí. Polopenze začíná první den večeří a končí poslední den snídaní. Dále pak skipas na 4 dny lyžování a jeden vstup do aquaparku. K dispozici budou certifikovaní instruktoři lyžování pro výuku Vašich dětí a služby průvodce.

Cena za osobu pro děti (7-17 let): 5500,-
Cena za osobu pro dospělé: 7100,-
Pro putimské děti je schválen příspěvek obce ve výši 2000,-

Program zájezdu bude následující: v pondělí ráno odjezd z Putimi do rakouského lyžařského střediska Hochficht. Zahájení výuky lyžování pro děti pod dohledem instruktorů, volné lyžování pro ostatní účastníky. Odpoledne odjezd do hotelu, ubytování a večeře. Následující dny se vždy po snídani přesuneme na sjezdovku a budeme pokračovat ve výuce lyžování. Ve středu plánujeme den bez lyžování a návštěvu aquaparku ve Frymburku, v případě příznivého počasí můžeme bruslit na Lipně. V pátek po lyžování odjedeme rovnou domů. Návrat do Putimi předpokládáme v pozdních odpoledních hodinách.

Cena zájezdu neobsahuje: pojištění, stravování na sjezdovce (oběd) a zapůjčení lyžařského vybavení.

Nezapomeňte dětem včas zajistit platný cestovní pas, nebo občanský průkaz!!!

Zapůjčení lyžařského vybavení: půjčovna a prodejna lyží SKI-PI v Písku na Hradišti Vám půjčí komplet vybavení za bezkonkurenční cenu 500,- na celý týden (cena je platná pro děti s délkou lyží do 140cm). Pro dospělé je cena 800,- Vybavení si rezervujte včas.

Pro další informace se na nás můžete obrátit, rádi Vám vše zodpovíme.

Kontaktní osoby:

Pavel Keclík - vedoucí zájezdu
Telefon: 777 558 115
E-mail: pavel.keclik@centrum.cz

Petr Matouš - starosta obce Putim
Telefon: 724 190 320
E-mail: obecputim@volny.cz

Příloha

Vytvořeno: 2. 1. 2019
Poslední aktualizace: 2. 1. 2019 16:48
Autor: Správce Webu